Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Ftipy, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty, fórky

Chcete se uvolnit? Ftipy, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Němcích, O ženách, O škole, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Windows apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, zelenina, rostliny, ovoce, hudba, láska, nápoje, mapy, jídlo a nápoje, halloween, osobnosti a lidé, stavby, hmyz, květiny, náboženství, Vánoce a Advent, auta, ptáci, muži, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony atd.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Čech, Válka, Svatý, Francie, Scénárista, Textařka, New Jersey Devils, Filozof, Vojevůdce, Poslanci, Herečka, Exilový prezident, Vládce, Hokejisté, Sochař, Česká královna, Olympiáda, Zpěvačka, Poprava, Habsburkové, Archivář, Architekt, Náboženství, Životopis, NHL, Novinář, Egypt, Mluvčí, Trenérka, Obchodník, Čeští králové, Režisér, Angličané, Nobelova cena, Hejtmani, Vojáci apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online hry zdarma, zábava, pro dospělé, Pejsci na plochu PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, F, humor, Cristiano Ronaldo, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Obrázky na PC - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. lze použít v obrazovka počítače, PC, tablet, displej, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon, monitor, počítač, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, Windows XP, Linux Xubuntu, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 7, Windows Server 2012, OSX, Windows 2000, Windows 10, Linux Fedora. Wallpapers na PC z kategorií květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, budovy a stavby, letadla, noční města, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, rostliny, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, voda a bubliny, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 1920x1440, 375x812, 2048x1080, 768x1024, 1280x768, 1440x900, 2560x2048, 1536x864, 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 360x760, 393x786, 1680x1050, 1280x1024, 1280x854 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, země EU, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, úřady a ministerstva, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, mobil, smartphone, phablet, monitor, tablet, PC, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Java ME, Mac, Windows 95, Windows Me, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Xubuntu, Linux Mint. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, zvířata, sportovní wallpapery, ptáci, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, nature - příroda, květiny, free wallpapers, fraktály, Formule 1, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech 4800x1200, 1440x900, 320x568, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1440x2560, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 375x667, 1600x900, 2160x3840, 1920x1280, 3200x1200, 1366x768 atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Farmářské hry, Deskovky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Keywords:Obrázky a kliparty zdarma, Online adventní magazín, webovky, kuriozity, Nejlepší web stránka, hyperlinky, zajímavosti, Americké federální vlajky, World countries flags, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, info

Fórky, vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Fóry, anekdoty, fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fóry, anekdoty, fórky, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O ženách, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Animace, Strategie, Hry pro děti, Pro dívky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Akční hry, Karetní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Oddechové, Závodní, Klasické, Strategie, Pro dívky, Velikonoční hry, Střílečky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, smajlíci a emotikony, ptáci, ženy a dívky, přístroje, stavby, osobnosti a lidé, halloween, náboženství, dopravní prostředky, ovoce, zvířata, hudba, mapy, muži, sport, auta, nápoje, květiny, hmyz, věda, symboly, rostliny atd.

Klíčová slova: Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro kluky, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, zdroje informací, Kam na výlet?, Obrázky na PC, Super online flash hry, A, Nejlepší zeměpisné kvízy

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Kansas, Delaware, Nebraska, Wyoming, Kalifornie, Idaho, Nové Mexiko, Oregon, Massachusetts, Aljaška, Maine, Virginie, New Jersey, Nevada, Severní Dakota, Tennessee, Washington, Louisiana, Pensylvánie, Montana, Jižní Karolína, Georgie, Connecticut, New York, Michigan atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Informace, hry i všeobecné informace

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: zdarma, tipy, M, Country flags, internet, volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hazard games, Dopravní značky, Životopisy osobností, webové stránky

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Kansas, Delaware, Nebraska, Wyoming, Kalifornie, Idaho, Nové Mexiko, Oregon, Massachusetts, Aljaška, Maine, Virginie, New Jersey, Nevada, Severní Dakota, Tennessee, Washington, Louisiana, Pensylvánie, Montana, Jižní Karolína, Georgie, Connecticut, New York, Michigan atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD tapety ke stažení

Dále vám doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v obrazovka počítače, mobil, počítač, ultrabook, notebook, smartphone, monitor, displej, phablet, PC, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 10, Mac, Chrome OS, Android, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: rostliny, hudební tapety, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, noční města, zvířata, květiny, kytky, příroda, krajina, auta, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1024x768, 1920x1440, 768x1024, 1080x1800, 640x480, 360x720, Full HD 1080x1920, 1152x864, 1600x2560, 1536x864, 1440x900, 360x760, 375x812, 800x600, hi res 2560x1920, 1280x800 atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Moudrosti, úsloví, myšlenky, motta, moudra, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Moudrosti, úsloví, myšlenky, motta, moudra, přísloví, rčení, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o víře, moudra o dětech od různých známých osobností.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, počítače, weby, odkaz, Descarga de música, školství, F, F, Online životopisy, biografie, Státy a jejich prapory, Dopravní značky, World flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
AC Milán
Partnerské weby
Grunge hudební rockový styl
Naše tipy
Přáníčka k svátku
Doporučené odkazy
Elisha Cuthbert
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.